uMap - en to sr translation catalogue (66 entries)

en: Site is readonly for maintenance
sr: Доступно само ради одржавања сајта

en: name
sr: Име

en: description
sr: опис

en: details
sr: Детаљи

en: Link to a page where the licence is detailed.
sr: Линк до странице на којој је лиценца детаљно описана

en: URL template using OSM tile format
sr: URL шаблон користећи OSM формат

en: Order of the tilelayers in the edit box
sr: Редослед слојева у пољу за уређивање

en: Only editable with secret edit link
sr: Могуће је уређивати само са тајним линком

en: Everyone can edit
sr: Свако може да уређује

en: center
sr: центар

en: zoom
sr: увећање

en: locate
sr: пронаћи

en: Locate user on load?
sr: Пронаћи корисника при уређивању

en: Choose the map licence.
sr: Изаберите лиценцу мапе

en: licence
sr: лиценца

en: owner
sr: власник

en: editors
sr: уређивачи

en: edit status
sr: статус уређивања

en: share status
sr: подели статус

en: settings
sr: подешавања

en: Clone of
sr: клон од

en: display on load
sr: приказ при учитавању

en: Display this layer on load.
sr: Прикажи овај лејер при учитавању

en: Browse %(current_user)s's maps
sr: Претражи %(current_user)s мапе

en: %(current_user)s has no maps.
sr: %(current_user)sне поседује мапу.

en: Login
sr: Пријава

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: uMap lets you create maps with <a href="%(osm_url)s" />OpenStreetMap</a> layers in a minute and embed them in your site.
sr: uMap омогућава креирање мапа са<a href="%(osm_url)s" />OpenStreetMap</a> лејерима у минути и омогућава уграђивање исте у оквиру вашег сајта.

en: Choose the layers of your map
sr: Изаберите лејере мапе

en: Add POIs: markers, lines, polygons...
sr: Додајте линије, ознаке, полигоне

en: Manage POIs colours and icons
sr: Уређујте боје и иконе елемената

en: Manage map options: display a minimap, locate user on load…
sr: Уређујте мапе: приказивањем мини мапа, локализацијом...

en: Batch import geostructured data (geojson, gpx, kml, osm...)
sr: Импортујте податке (geojson, gpx, kml, osm...)

en: Choose the license for your data
sr: Изаберите лиценцу ваших података

en: Embed and share your map
sr: Уређујте и делите мапу

en: And it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
sr: И све је <a href="%(repo_url)s">отвореног кода</a>!

en: Create a map
sr: Направи мапу

en: Play with the demo
sr: Тестирајте демо верзију

en: This is a demo instance, used for tests and pre-rolling releases. If you need a stable instance, please use <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a>. You can also host your own instance, it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
sr: Ово је демо пример, који се користи за тестирање и pre-rolling издање. Ако вам је потребна стабилна инстанца, користите<a href="%(stable_url)s"> %(stable_url)s</a>. Такође можете наручити сопствену инстанцу, која је <a href="%(repo_url)s">отвореног кода</a>!

en: Map of the uMaps
sr: Мапа Umaps-a

en: Get inspired, browse maps
sr: Инспиришите се, претражите мапе

en: You are logged in. Continuing...
sr: Улоговани сте. Учитава се...

en: by
sr: од стране

en: More
sr: Више

en: Log in
sr: Пријава

en: Sign in
sr: Регистрација

en: About
sr: О апликацији

en: Change password
sr: Промени лозинку

en: Log out
sr: Одјавите се

en: Password change
sr: Промена лозинке

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
sr: Молимо вас да унесете своју стару лозинку из безбедносних разлога, а затим унесите своју нову лозинку два пута како бисмо могли да проверимо да ли сте је исправно унели.

en: Old password
sr: Стара лозинка

en: New password
sr: Нова лозинка

en: New password confirmation
sr: Захтев за нову лозинку

en: Change my password
sr: Промени лозинку

en: Password change successful
sr: Лозинка успешно промењена

en: Your password was changed.
sr: Ваша лозинка је промењена.

en: Search maps
sr: Претражите мапе

en: Search
sr: Претрага

en: View the map
sr: Преглед мапе

en: Map editors updated with success!
sr: Успешно су ажурирани уредници мапа!

en: Only its owner can delete the map.
sr: Власник мапе једино може да обрише мапу.

en: Your map has been cloned! If you want to edit this map from another computer, please use this link: %(anonymous_url)s
sr: Мапа успешно дуплирана! Ако желите да уређује мапу са другог рачунара, користите овај линк%(anonymous_url)s

en: Congratulations, your map has been cloned!
sr: Честитамо, ваша мапа је дуплирана!

en: Layer successfully deleted.
sr: Лејер успешно избрисан.
