uMap - en to lt translation catalogue (63 entries)

en: name
lt: vardas

en: description
lt: aprašymas

en: details
lt: išsamiau

en: Link to a page where the licence is detailed.
lt: Licenzijos aprašymo nuoroda.

en: URL template using OSM tile format
lt: URL šablonas OSM kaladėlių formatui

en: Order of the tilelayers in the edit box
lt: Žemėlapio sluoksnių tvarka redagavimo lange

en: Only editable with secret edit link
lt: Redaguojamas tik su slapta nuoroda

en: Everyone can edit
lt: Visi gali redaguoti

en: center
lt: centras

en: zoom
lt: mastelis

en: locate
lt: nustatyti padėtį

en: Locate user on load?
lt: Nustatyti padėti užsikrovus?

en: Choose the map licence.
lt: Pasirinkite žemėlapio licenziją.

en: licence
lt: licenzija

en: owner
lt: savininkas

en: editors
lt: redaktoriai

en: edit status
lt: keisti būseną

en: share status
lt: pasidalinti būsena

en: settings
lt: nustatymai

en: Clone of
lt: Kopija

en: display on load
lt: rodyti pasikrovus

en: Display this layer on load.
lt: Rodyti šį sluoksnį pasrikrovus.

en: Browse %(current_user)s's maps
lt: Peržiūrėti %(current_user)s žemėlapius

en: Login
lt: Prisijungti

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Choose the layers of your map
lt: Pasirinkti žemėlapio sluoksnius

en: Add POIs: markers, lines, polygons...
lt: Pridėti POI: žymės, linijos, poligonai..

en: Manage POIs colours and icons
lt: Valdyti POI spalvas ir ikonėles

en: Manage map options: display a minimap, locate user on load…
lt: Valdyti žemėlapio nustatymus: rodyti mini žemėlapį, automatiškai nustatyti padėtį..

en: Batch import geostructured data (geojson, gpx, kml, osm...)
lt: Masiškai importuoti geografinius duomenis (geojson, gpx, kml, osm...)

en: Choose the license for your data
lt: Nustatyti duomenų licenziją

en: Embed and share your map
lt: Įterpti ir dalintis savo žemėlapiu

en: And it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
lt: Juk tai <a href="%(repo_url)s">atviras kodas</a>!

en: Create a map
lt: Kurti žemėlapį

en: Play with the demo
lt: Išbandyti demo

en: This is a demo instance, used for tests and pre-rolling releases. If you need a stable instance, please use <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a>. You can also host your own instance, it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
lt: Tai demonstracinė versija, naudojama testavimui ir naujų versijų demonstravimui. Jei Jums reikia stabilios versijos, tada geriau naudokitės <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a>. Jūs taip pat gali pasileisti savo puslapį, juk tai <a href="%(repo_url)s">atviras kodas</a>!

en: Map of the uMaps
lt: uMap žemėlapis

en: Get inspired, browse maps
lt: Peržiūrėkite žemėlapius, raskite įkvėpimą

en: You are logged in. Continuing...
lt: Sėkmingai prisijungėte. Kraunasi...

en: by
lt: pagal

en: More
lt: Daugiau

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Sign in
lt: Užsiregistruoti

en: About
lt: Apie

en: Change password
lt: Keisti slaptažodį

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Password change
lt: Slaptažodžio keitimas

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
lt: Saugumo sumetimais, įveskite savo dabartinį slaptažodį. Tuomet įveskite naują slaptažodį du kartus.

en: Old password
lt: Senas slaptažodis

en: New password
lt: Naujas slaptažodis

en: New password confirmation
lt: Naujo slaptažodžio patvirtinimas

en: Change my password
lt: Keisti mano slaptažodį

en: Password change successful
lt: Slaptažodžio pakeitimas sėkmingas.

en: Your password was changed.
lt: Jūsų slaptažodis buvo pakeistas.

en: Search maps
lt: Ieškoti žemėlapių

en: Search
lt: Ieškoti

en: View the map
lt: Peržiūrėti žemėlapį

en: Map editors updated with success!
lt: Žemėlapio keitėjai atnaujinti!

en: Only its owner can delete the map.
lt: Tik savininkas gali ištrinti žemėlapį.

en: Your map has been cloned! If you want to edit this map from another computer, please use this link: %(anonymous_url)s
lt: Jūsų žemėlapis nukopijuotas! Jei norite redaguoti jį iš kito kompiuterio, pasinaudokite šia nuoroda: %(anonymous_url)s

en: Congratulations, your map has been cloned!
lt: Sveikinam, Jūsų žemėlapis buvo nukopijuotas!

en: Layer successfully deleted.
lt: Sluoksnis sėkmingai ištrintas.
