uMap - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Everyone can edit
hr: Svi mogu uređivati

en: name
hr: ime

en: details
hr: detalji

en: description
hr: opis

en: center
hr: centar

en: zoom
hr: uvećanje

en: licence
hr: licenca

en: owner
hr: vlasnik

en: editors
hr: urednici

en: edit status
hr: status uređivanja

en: settings
hr: postavke

en: Clone of
hr: Duplikat od

en: Create a map
hr: Stvori kartu

en: More
hr: Više

en: Log in
hr: Prijava

en: Sign in
hr: Registracija

en: About
hr: Više o

en: Log out
hr: Odjava

en: Search maps
hr: Pretraži karte

en: Search
hr: Pretraživanje

en: Only its owner can delete the map.
hr: Samo vlasnik karte ju može obrisati.

en: Congratulations, your map has been cloned!
hr: Karta je duplicirana.

en: Layer successfully deleted.
hr: Sloj obrisan.
