uMap - en to uk_UA translation catalogue (66 entries)

en: Site is readonly for maintenance
uk_UA: Сайт доступний лише для перегляду на час робіт з його обслуговування.

en: name
uk_UA: назва

en: description
uk_UA: опис

en: details
uk_UA: подробиці

en: Link to a page where the licence is detailed.
uk_UA: Посилання на сторінку з описом ліцензії

en: URL template using OSM tile format
uk_UA: шаблон посилання використовує формат шару OSM

en: Order of the tilelayers in the edit box
uk_UA: Розташуйте шари мап у вікні редагування

en: Only editable with secret edit link
uk_UA: Редагування можливе лише за наявності секретного посилання

en: Everyone can edit
uk_UA: Кожен може редагувати

en: center
uk_UA: центр

en: zoom
uk_UA: масштаб

en: locate
uk_UA: геолокація

en: Locate user on load?
uk_UA: Використовувати геолокацію при завантаженні?

en: Choose the map licence.
uk_UA: Виберіть ліцензію для мапи.

en: licence
uk_UA: ліцензія

en: owner
uk_UA: власник

en: editors
uk_UA: редактори

en: edit status
uk_UA: статус редагування

en: share status
uk_UA: статус спільного використання

en: settings
uk_UA: налаштування

en: Clone of
uk_UA: Копія

en: display on load
uk_UA: показувати при завантаженні

en: Display this layer on load.
uk_UA: Показати цей шар при завантаженні.

en: Browse %(current_user)s's maps
uk_UA: Перегляд мап користувача %(current_user)s

en: %(current_user)s has no maps.
uk_UA: %(current_user)s не маємап.

en: Login
uk_UA: Логін

en: Username
uk_UA: Користувач

en: Password
uk_UA: Пароль

en: uMap lets you create maps with <a href="%(osm_url)s" />OpenStreetMap</a> layers in a minute and embed them in your site.
uk_UA: uMap дозволяє вам створювати мапи з шарами з даних <a href="%(osm_url)s" />OpenStreetMap</a> за лічені хвилини та вбудовувати їх у ваші веб-сайти.

en: Choose the layers of your map
uk_UA: Вибирайте шари для Вашої мапи

en: Add POIs: markers, lines, polygons...
uk_UA: Додавайте цікаві точки: позначки, лінії, полігони …

en: Manage POIs colours and icons
uk_UA: Вибирайте потрібні кольори та значки для цікавих об’єктів

en: Manage map options: display a minimap, locate user on load…
uk_UA: Змінюйте параметри мапи: відображення мінімапи, встановлення місця користувача при завантаженні …

en: Batch import geostructured data (geojson, gpx, kml, osm...)
uk_UA: Імпорт Ваших геоданих (GeoJSON, GPX, KML, OSM …)

en: Choose the license for your data
uk_UA: Виберіть ліцензію для Вашої мапи

en: Embed and share your map
uk_UA: Вбудовуйте Вашу мапу та діліться нею

en: And it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
uk_UA: І це <a href="%(repo_url)s">відкрите ПЗ</a>!

en: Create a map
uk_UA: Створити мапу

en: Play with the demo
uk_UA: Погратися з демо-версією

en: This is a demo instance, used for tests and pre-rolling releases. If you need a stable instance, please use <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a>. You can also host your own instance, it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
uk_UA: Це демонстраційний сайт, що використовується для тестів та підготовки стабільних випусків.  Якщо Вам потрібна стабільна версія, перейдіть на <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a>. Ви також можете створити свою інсталяцію, оскільки це <a href="%(repo_url)s">відкрите ПЗ</a>!

en: Map of the uMaps
uk_UA: Мапи на uMap

en: Get inspired, browse maps
uk_UA: Дивіться чужі мапи та надихайтеся

en: You are logged in. Continuing...
uk_UA: Ви увійшли.  Продовжимо …

en: by
uk_UA:  від

en: More
uk_UA: Ще

en: Log in
uk_UA: Увійти

en: Sign in
uk_UA: Зареєструватися

en: About
uk_UA: Про проект

en: Change password
uk_UA: Зміна паролю

en: Log out
uk_UA: Вийти

en: Password change
uk_UA: Зміна паролю

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
uk_UA: Будь ласка, введіть свій старий пароль, для надійності, а потім введіть новий пароль двічі, щоб ми могли переконатися, що Ви ввели його правильно.

en: Old password
uk_UA: Старий пароль

en: New password
uk_UA: Новий пароль

en: New password confirmation
uk_UA: Підтвердження для нового паролю

en: Change my password
uk_UA: Змінити мій пароль

en: Password change successful
uk_UA: Зміна паролю успішна.

en: Your password was changed.
uk_UA: Ваш пароль змінено.

en: Search maps
uk_UA: Пошук за мапами

en: Search
uk_UA: Шукати

en: View the map
uk_UA: Переглянути мапу

en: Map editors updated with success!
uk_UA: Редактори мапи успішно оновлені!

en: Only its owner can delete the map.
uk_UA: Лише власник мапи може вилучити її.

en: Your map has been cloned! If you want to edit this map from another computer, please use this link: %(anonymous_url)s
uk_UA: Карта була скопійована.  Якщо Ви хочете редагувати її на іншому комп’ютері, використовуйте це посилання: %(anonymous_url)s

en: Congratulations, your map has been cloned!
uk_UA: Вітаємо, Ваша мапа скопійована!

en: Layer successfully deleted.
uk_UA: Шар вилучено.
