uMap - en to sl translation catalogue (65 entries)

en: Site is readonly for maintenance
sl: Zaradi vzdrževanja je strežnik na voljo samo za ogled.

en: name
sl: ime

en: description
sl: opis

en: details
sl: podrobnosti

en: Link to a page where the licence is detailed.
sl: Povezava do strani, kjer je objavljeno dovoljenje.

en: URL template using OSM tile format
sl: Predloga naslova URL z uporabo zapisa OSM.

en: Order of the tilelayers in the edit box
sl: Vrstni red plasti v urejevalniku

en: Only editable with secret edit link
sl: Urejanje je mogoče le prek posebne skrivne povezave

en: Everyone can edit
sl: Vsakdo lahko ureja

en: center
sl: središče

en: zoom
sl: približaj

en: locate
sl: določi mesto

en: Locate user on load?
sl: Al naj se ob zagonu določi trenutno mesto uporabnika?

en: Choose the map licence.
sl: Izbor dovoljenja za zemljevid.

en: licence
sl: dovoljenje

en: owner
sl: lastnik

en: editors
sl: uredniki

en: edit status
sl: stanje urejanja

en: share status
sl: stanje souporabe

en: settings
sl: nastavitve

en: Clone of
sl: Klon zemljevida

en: display on load
sl: pokaži ob zagonu

en: Display this layer on load.
sl: Pokaži to plast med nalaganjem.

en: Browse %(current_user)s's maps
sl: Prebrskaj zemljevide (%(current_user)s)

en: %(current_user)s has no maps.
sl: %(current_user)s nima nobenega zemljevida.

en: Login
sl: Prijava

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Choose the layers of your map
sl: Izbor plasti na zemljevidu

en: Add POIs: markers, lines, polygons...
sl: Dodajanje točk POI: označbe, črte, polja ...

en: Manage POIs colours and icons
sl: Prilagajanje ikon in barv točk POI

en: Manage map options: display a minimap, locate user on load…
sl: Upravljanje možnosti zemljevidov: določanje uporabnikov, vrst prikaza ...

en: Batch import geostructured data (geojson, gpx, kml, osm...)
sl: Paketno uvažanje geografskih podatkov (geojson, gpx, kml, osm ...)

en: Choose the license for your data
sl: Izbor dovoljenja za vpisane podatke

en: Embed and share your map
sl: Vstavljanje in objavljanje zemljevida

en: And it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
sl: Povrh vsega pa je projekt še <a href="%(repo_url)s">odprtokoden</a>!

en: Create a map
sl: Ustvari zemljevid

en: Play with the demo
sl: Pokaži preizkusne strani

en: This is a demo instance, used for tests and pre-rolling releases. If you need a stable instance, please use <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a>. You can also host your own instance, it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
sl: Preizkusna različica je na voljo za pregled in spoznavanje funkcionalnosti. Če potrebujete stabilno različico, uporabite <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a>. Seveda lahko vzpostavite svoj strežnik, saj je orodje <a href="%(repo_url)s">odprtokodno</a>!

en: Map of the uMaps
sl: Zemljevid spletišča uMaps

en: Get inspired, browse maps
sl: Poiščite zamisli, prebrskajte zemljevide

en: You are logged in. Continuing...
sl: Prijava je uspešno končana. Poteka nalaganje vsebine ...

en: by
sl: –

en: More
sl: Več

en: Log in
sl: Prijava

en: Sign in
sl: Vpis

en: About
sl: O projektu

en: Change password
sl: Zamenjaj geslo

en: Log out
sl: Odjava

en: Password change
sl: Spremeni geslo

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
sl: Iz varnostnih razlogov morate vpisati staro geslo in nato še dvakrat vpisati novo, da se prepričate v pravilnost vpisa.

en: Old password
sl: Staro geslo

en: New password
sl: Novo geslo

en: New password confirmation
sl: Potrditev novega gesla

en: Change my password
sl: Spremeni geslo

en: Password change successful
sl: Geslo je uspešno spremenjeno.

en: Your password was changed.
sl: Geslo je spremenjeno.

en: Search maps
sl: Poišči zemljevide

en: Search
sl: Poišči

en: View the map
sl: Pogled zemljevida

en: Map editors updated with success!
sl: seznam urednikov je posodobljen!

en: Only its owner can delete the map.
sl: Zemljevid lahko izbriše le lastnik.

en: Your map has been cloned! If you want to edit this map from another computer, please use this link: %(anonymous_url)s
sl: Zemljevid je kloniran! Za urejanje z drugega računalnika uporabite povezavo: %(anonymous_url)s

en: Congratulations, your map has been cloned!
sl: Zemljevid je uspešno kloniran!

en: Layer successfully deleted.
sl: Plast je uspešno izbrisana.
