uMap - en to sk_SK translation catalogue (63 entries)

en: name
sk_SK: názov

en: description
sk_SK: popis

en: details
sk_SK: podrobnosti

en: Link to a page where the licence is detailed.
sk_SK: Odkaz na stránku s podrobnejším popisom licencie.

en: URL template using OSM tile format
sk_SK: Vzor URL vo formáte pre dlaždice OSM

en: Order of the tilelayers in the edit box
sk_SK: Poradie vrstiev pri úprave

en: Only editable with secret edit link
sk_SK: Možné upravovať iba pomocou tajného odkazu

en: Everyone can edit
sk_SK: Hocikto môže upravovať

en: center
sk_SK: stred

en: zoom
sk_SK: priblíženie

en: locate
sk_SK: lokalizovať

en: Locate user on load?
sk_SK: Nájsť polohu používateľa pri štarte?

en: Choose the map licence.
sk_SK: Vyberte si licenciu mapy.

en: licence
sk_SK: licencia

en: owner
sk_SK: vlastník

en: editors
sk_SK: prispievatelia

en: edit status
sk_SK: kto môže vykonávať úpravy

en: share status
sk_SK: nastavenie zdieľania

en: settings
sk_SK: nastavenia

en: Clone of
sk_SK: Kópia

en: display on load
sk_SK: zobraziť pri štarte

en: Display this layer on load.
sk_SK: Zobraziť túto vrstvu pri štarte.

en: Browse %(current_user)s's maps
sk_SK: Prezerať si mapy používateľa %(current_user)s

en: Login
sk_SK: Prihlásiť

en: Username
sk_SK: Používateľské meno

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Choose the layers of your map
sk_SK: Zvoľte vrstvy vašej mapy

en: Add POIs: markers, lines, polygons...
sk_SK: Pridajte značky, čiary, trasy, oblasti.

en: Manage POIs colours and icons
sk_SK: Nastavte farby a ikony pre POI

en: Manage map options: display a minimap, locate user on load…
sk_SK: Nastavte ďalšie možnosti - minimapu, polohu používateľa pri štarte, …

en: Batch import geostructured data (geojson, gpx, kml, osm...)
sk_SK: Import existujúcich geoúdajov v mnohých formátoch (geojson, gpx, kml, osm...)

en: Choose the license for your data
sk_SK: Vyberte licenciu pre vaše údaje

en: Embed and share your map
sk_SK: Zdieľajte a vložte mapu na inú webstránku

en: And it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
sk_SK: A celé je to <a href="%(repo_url)s">open source</a>!

en: Create a map
sk_SK: Vytvoriť mapu

en: Play with the demo
sk_SK: Hrajte sa s demom

en: This is a demo instance, used for tests and pre-rolling releases. If you need a stable instance, please use <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a>. You can also host your own instance, it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
sk_SK: Toto je ukážková verzia, používaná na testovanie nových vydaní uMap. Ak potrebujete stabilnú verzu, použite <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a>. Môžete si tiež stiahnúť celý projekt a nainštalovať ho na svoj server - je to <a href="%(repo_url)s">open source</a>!

en: Map of the uMaps
sk_SK: Mapa všetkých uMap

en: Get inspired, browse maps
sk_SK: Inšpirujte sa prezeraním iných máp

en: You are logged in. Continuing...
sk_SK: Ste prihláseni. Pokračujeme ďalej…

en: by
sk_SK: , autor:

en: More
sk_SK: Viac

en: Log in
sk_SK: Prihlásiť sa

en: Sign in
sk_SK: Zaregistrovať sa

en: About
sk_SK: O uMap

en: Change password
sk_SK: Zmeniť heslo

en: Log out
sk_SK: Odhlásiť sa

en: Password change
sk_SK: Zmena hesla

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
sk_SK: Prosím, z dôvodu bezpečnosti zadajte vaše staré heslo a potom zadajte nové heslo dvakrát, aby sme mohli overiť, že ste ho zadali správne.

en: Old password
sk_SK: Staré heslo

en: New password
sk_SK: Nové heslo

en: New password confirmation
sk_SK: Potvrďte nové heslo

en: Change my password
sk_SK: Zmeniť moje heslo

en: Password change successful
sk_SK: Heslo sa úspešne zmenilo

en: Your password was changed.
sk_SK: Vaše heslo sa zmenilo.

en: Search maps
sk_SK: Hľadať mapy

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: View the map
sk_SK: Prezrieť si túto mapu

en: Map editors updated with success!
sk_SK: Zoznam prispievovateľov bol úspešne upravený!

en: Only its owner can delete the map.
sk_SK: Iba vlastník môže vymazať túto mapu.

en: Your map has been cloned! If you want to edit this map from another computer, please use this link: %(anonymous_url)s
sk_SK: Bola vytvorená kópia mapy! Ak chcete upravovať túto mapu z iného počítača, použite tento odkaz: %(anonymous_url)s

en: Congratulations, your map has been cloned!
sk_SK: Gratulujeme, bola vytvorená kópia mapy!

en: Layer successfully deleted.
sk_SK: Vrstva bola úspešne vymazaná.
