uMap - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: name
ro: nume

en: details
ro: detalii

en: licence
ro: licență

en: settings
ro: setări

en: Password
ro: Parola

en: uMap lets you create maps with <a href="%(osm_url)s" />OpenStreetMap</a> layers in a minute and embed them in your site.
ro: uMap vă permite să creați hărți cu straturi <a href="%(osm_url)s" />OpenStreetMap</a> într-un minut și să le încorporați în site-ul dumneavoastră.

en: Create a map
ro: Creați o hartă

en: About
ro: Despre

en: Change password
ro: Schimbă parola

en: Old password
ro: Parola veche

en: New password
ro: Parola nouă

en: Search maps
ro: Caută hărți

en: Search
ro: Caută
