uMap - en to pl translation catalogue (123 entries)

en: Site is readonly for maintenance
pl: Strona jest w trybie tylko do odczytu z powodu prac konserwacyjnych

en: name
pl: nazwa

en: description
pl: opis

en: details
pl: szczegóły

en: Link to a page where the licence is detailed.
pl: Odnośnik do strony ze szczegółowym opisem licencji.

en: URL template using OSM tile format
pl: Szablon URL używający formatu kafelków OSM

en: Order of the tilelayers in the edit box
pl: Kolejność podkładów w oknie edycji

en: Only editable with secret edit link
pl: Edycja możliwa tylko z sekretnym odnośnikiem

en: Everyone can edit
pl: Wszyscy mogą edytować

en: Everyone
pl: Każdy

en: Owner only
pl: Tylko właściciel

en: Everyone (public)
pl: Każdy (publiczne)

en: Anyone with link
pl: Każdy z linkiem

en: Blocked
pl: Zablokowane

en: center
pl: środek

en: zoom
pl: przybliżenie

en: locate
pl: lokalizuj

en: Locate user on load?
pl: Lokalizować użytkownika po załadowaniu?

en: Choose the map licence.
pl: Wybierz licencję mapy.

en: licence
pl: licencja

en: owner
pl: właściciel

en: editors
pl: edytorzy

en: edit status
pl: status edycji

en: share status
pl: udostępnij status

en: settings
pl: ustawienia

en: Clone of
pl: Kopia

en: Inherit
pl: Odziedzicz

en: display on load
pl: wyświetl po załadowaniu

en: Display this layer on load.
pl: Wyświetl tę warstwę po załadowaniu.

en: Browse %(current_user)s's maps
pl: Przeglądaj mapy %(current_user)s

en: %(current_user)s has no maps.
pl: %(current_user)s nie posiada map.

en: Save
pl: Zapisz

en: Browse %(current_user)s's starred maps
pl: Przeglądaj mapy oznaczone gwiazdką przez %(current_user)s

en: %(current_user)s has no starred maps yet.
pl: %(current_user)s nie ma map oznaczonych gwiazdką.

en: uMap lets you create maps with OpenStreetMap layers in a minute and embed them in your site.
pl: uMap pozwala ci szybko tworzyć mapy z warstwami OpenStreetMap i umieścić je na twojej stronie.

en: Login
pl: Zaloguj się

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: uMap lets you create maps with <a href="%(osm_url)s" />OpenStreetMap</a> layers in a minute and embed them in your site.
pl: uMap umożliwia ci utworzenie w kilka minut mapy z użyciem warstw <a href="%(osm_url)s" />OpenStreetMap</a> i zamieszczenie jej na swojej stronie internetowej.

en: Choose the layers of your map
pl: Wybierz warstwy swojej mapy

en: Add POIs: markers, lines, polygons...
pl: Dodaj POI: znaczniki, linie, obszary...

en: Manage POIs colours and icons
pl: Zarządzaj kolorami oraz ikonami

en: Manage map options: display a minimap, locate user on load…
pl: Zmieniaj ustawienia mapy: wyświetlanie minimapy, lokalizacja użytkownika po załadowaniu...

en: Batch import geostructured data (geojson, gpx, kml, osm...)
pl: Importuj geostrukturalne dane (geojson, gpx, kml, osm...)

en: Choose the license for your data
pl: Wybierz licencję swoich danych

en: Embed and share your map
pl: Umieszczaj mapy w sieci i dziel się nimi

en: And it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
pl: I to wszystko <a href="%(repo_url)s">na wolnej licencji</a>!

en: Create a map
pl: Stwórz mapę

en: Play with the demo
pl: Zobacz wersję demo

en: Close
pl: Zamknij

en: Pro-tip: to easily find back your maps, <a href="%(login_url)s" target="_blank">create an account</a> or <a href="%(login_url)s" target="_blank">log in</a>.
pl: Wskazówka: aby łatwo znaleźć swoje mapy, <a href="%(login_url)s" target="_blank">utwórz konto</a> lub <a href="%(login_url)s" target="_blank">zaloguj się</a>.

en: Copy link
pl: Skopiuj link

en: Enter your email address to receive the secret link:
pl: Wprowadź swój adres email, aby otrzymać tajny link:

en: Send me the link
pl: Wyślij mi link

en: See their edits in another tab
pl: Zobacz edycje innych w osobnej zakładce

en: Keep your changes and loose theirs
pl: Zachowaj swoje zmiany i utrać zmiany innych

en: Keep their changes and loose yours
pl: Zachowaj zmiany innych i utrać swoje

en: This instance of uMap is currently in read only mode, no creation/edit is allowed.
pl: Ta instancja uMap jest obecnie w trybie tylko do odczytu, nie jest możliwe edytowanie ani tworzenie.

en: This is a demo instance, used for tests and pre-rolling releases. If you need a stable instance, please use <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a>. You can also host your own instance, it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
pl: To jest serwer demonstracyjny, używany do testów i niefinalnych wydań. Jeśli potrzebujesz stabilnego serwera, użyj <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a>. Możesz także postawić swój własny, wszystko jest <a href="%(repo_url)s">open source</a>!

en: Help
pl: Pomoc

en: My Maps (%(count)s)
pl: Moje Mapy (%(count)s)

en: My Maps
pl: Moje Mapy

en: My profile
pl: Mój profil

en: Map of the uMaps
pl: Mapa uMapek

en: Get inspired, browse maps
pl: Zainspiruj się, przejrzyj mapy

en: You are logged in. Continuing...
pl: Jesteś zalogowany. Kontynuowanie...

en: by
pl: przez

en: More
pl: Więcej

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: Who can see
pl: Kto może zobaczyć

en: Who can edit
pl: Kto może edytować

en: Last save
pl: Ostatni zapis

en: Owner
pl: Właściciel

en: Actions
pl: Akcje

en: Open preview
pl: Otwórz podgląd

en: Share
pl: Udostępnij

en: Edit
pl: Edytuj

en: Download
pl: Pobierz

en: Clone
pl: Skopiuj

en: Delete
pl: Usuń

en: first
pl: pierwszy

en: previous
pl: poprzedni

en: Page %(maps_number)s of %(num_pages)s
pl: Strona %(maps_number)s. z %(num_pages)s

en: next
pl: następny

en: last
pl: ostatni

en: %(count)s maps
pl: %(count)s map

en: My Dashboard
pl: Mój Panel

en: Starred maps
pl: Mapy oznaczone gwiazdką

en: Log in
pl: Logowanie

en: Sign in
pl: Rejestracja

en: About
pl: Informacje

en: Change password
pl: Zmień hasło

en: Log out
pl: Wyloguj się

en: Password change
pl: Zmiana hasła

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
pl: Prosimy wpisać swoje poprzednie hasło, a następnie podać nowe dwukrotnie, by zweryfikować, czy wpisano je poprawnie

en: Old password
pl: Stare hasło

en: New password
pl: Nowe hasło

en: New password confirmation
pl: Potwierdź nowe hasło

en: Change my password
pl: Zmień moje hasło

en: Password change successful
pl: Zmiana hasła powiodła się

en: Your password was changed.
pl: Twoje hasło zostało zmienione.

en: %(count)s map found: | %(count)s maps found:
pl[0]: Znaleziono %(count)s mapę:
pl[1]: Znaleziono %(count)s mapy:
pl[2]: Znaleziono %(count)s map:
pl[3]: Znaleziono %(count)s map:

en: No map found.
pl: Nie znaleziono mapy.

en: Latest created maps
pl: Ostatnio utworzone mapy

en: Search maps
pl: Znajdź mapy

en: Search
pl: Szukaj

en: Search my maps
pl: Przeszukaj moje mapy

en: Map’s title
pl: Nazwa mapy

en: Download %(count)s maps
pl: Pobierz %(count)s map

en: You have no map yet.
pl: Nie masz jeszcze żadnej mapy.

en: View the map
pl: Zobacz mapę

en: Map editors updated with success!
pl: Edytorzy mapy zaktualizowani pomyślnie!

en: The uMap edit link for your map: %(map_name)s
pl: Link uMap do edytowania twojej mapy: %(map_name)s

en: Here is your secret edit link: %(link)s
pl: Oto twój sekretny link do edycji: %(link)s

en: Can't send email to %(email)s
pl: Nie można wysłać emaila do %(email)s

en: Email sent to %(email)s
pl: Email wysłany do %(email)s

en: Only its owner can delete the map.
pl: Tylko właściciel może usunąć mapę.

en: Map successfully deleted.
pl: Pomyślnie usunięto mapę.

en: Your map has been cloned! If you want to edit this map from another computer, please use this link: %(anonymous_url)s
pl: Twoja mapa została skopiowana! Jeśli chcesz edytować ją z innego komputera, użyj odnośnika: %(anonymous_url)s

en: Congratulations, your map has been cloned!
pl: Gratulacje, twoja mapa została skopiowana!

en: Layer successfully deleted.
pl: Warstwa usunięta pomyślnie.

en: Permissions updated with success!
pl: Pomyślnie zaktualizowano uprawnienia!
