uMap - en to nl translation catalogue (176 entries)

en: This map is not publicly available
nl: Deze kaart is niet openbaar beschikbaar

en: Site is readonly for maintenance
nl: Site is 'alleen lezen' wegens onderhoud

en: Using “%(name)s” to authenticate is deprecated and will be removed soon. Please configure another provider below before losing access to your account and maps. Then, please logout and login again with the new provider.
nl: Het gebruik van %(name)s om te verifiëren is afgeschaft en zal binnenkort worden verwijderd. Configureer hieronder een andere provider voordat u de toegang tot uw account en kaarten verliest. Log uit en log opnieuw in met de nieuwe provider.

en: name
nl: naam

en: description
nl: omschrijving

en: Link to a page where the licence is detailed.
nl: Link naar pagina waar de licentie details staan

en: URL template using OSM tile format
nl: URL-sjabloon met OSM tegel-formaat

en: Order of the tilelayers in the edit box
nl: Volgorde van de tegel-lagen in het bewerkingsvak.

en: Only editable with secret edit link
nl: Alleen te bewerken met een geheime link

en: Everyone can edit
nl: Iedereen kan wijzigingen maken

en: Everyone
nl: Iedereen

en: Editors and team only
nl: Alleen redacteuren en team

en: Owner only
nl: Alleen eigenaar

en: Draft (private)
nl: Ontwerp (privé)

en: Everyone (public)
nl: Iedereen (openbaar)

en: Anyone with link
nl: Iedereen met een link

en: Blocked
nl: geblokkeerd

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: center
nl: centreer

en: locate
nl: zoek

en: Locate user on load?
nl: Gebruiker zoeken tijdens laden?

en: Choose the map licence.
nl: Kies de kaartlicentie

en: licence
nl: Licentie

en: owner
nl: eigenaar

en: edit status
nl: wijzig status

en: share status
nl: deel status

en: settings
nl: instellingen

en: Clone of
nl: Kopie van

en: Inherit
nl: overerven

en: display on load
nl: toon tijdens laden

en: Display this layer on load.
nl: Toon deze laag tijdens laden.

en: Art and Culture
nl: Kunst en cultuur

en: Cycling
nl: Fietsen

en: Business
nl: Zakelijk

en: Environment
nl: Mlieu

en: Education
nl: Educatie

en: Food and Agriculture
nl: Voedsel en landbouw

en: Geopolitics
nl: Geopolitiek

en: Health
nl: Gezondheid

en: History
nl: Geschiedenis

en: Public sector
nl: Publieke sector

en: Science
nl: Wetenschap

en: Shopping
nl: Winkelen

en: Sport and Leisure
nl: Sport en vrijetijd

en: Travel
nl: Reizen

en: Transports
nl: Transport

en: Tourism
nl: Toerisme

en: <a href="https://discover.umap-project.org/support/faq/#map-statuses" target="_blank">Find out here the documentation</a> on how to manage map’s permissions.
nl: <a href="https://discover.umap-project.org/support/faq/#map-statuses" target="_blank">Ontdek hier de documentatie</a> over het beheren van de machtigingen van Map.

en: ← Go to the homepage
nl: ← Ga naar de thuispagina

en: 404 Page Not Found
nl: 404 Pagina niet gevonden

en: %(current_user)s’s maps
nl: %(current_user)s’s kaarten

en: Browse %(current_user)s's maps
nl: Toon %(current_user)s's kaarten

en: %(current_user)s has no maps.
nl: %(current_user)sheeft geen kaarten.

en: My Profile
nl: Mijn profiel

en: Save
nl: Opslaan

en: Your current providers
nl: Je huidige providers

en: Connect to another provider
nl: Verbinding maken met een andere provider

en: It's a good habit to connect your account to more than one provider, in case one provider becomes unavailable, temporarily or even permanently.
nl: Het is een goede gewoonte om uw account aan meer dan één provider te koppelen, voor het geval een provider tijdelijk of zelfs permanent niet beschikbaar is.

en: %(current_user)s’s starred maps
nl: %(current_user)s’s Kaarten met ster

en: Browse %(current_user)s's starred maps
nl: Browse %(current_user)s's Kaarten met ster

en: %(current_user)s has no starred maps yet.
nl: %(current_user)s Heeft nog geen kaarten met ster.

en: uMap lets you create maps with OpenStreetMap layers in a minute and embed them in your site.
nl: Met uMap kunt u in één minuut kaarten maken met OpenStreetMap-lagen en deze in uw site insluiten.

en: Login
nl: Inloggen

en: To save and easily find your maps, identify yourself.
nl: Identificeer uzelf om uw kaarten op te slaan en gemakkelijk terug te vinden.

en: Please log in with your account:
nl: Log in met uw account:

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Please choose a provider:
nl: Kies een provider:

en: About
nl: Over

en: uMap lets you create maps with <a href="%(osm_url)s" />OpenStreetMap</a> layers in a minute and embed them in your site.
nl: Maak in enkele ogenblikken kaarten met <a href="%(osm_url)s" />OpenStreetMap</a>-kaartlagen en toon ze op uw site.

en: Choose the layers of your map
nl: Kies de lagen van uw kaart

en: Add POIs: markers, lines, polygons...
nl: Voeg POIs toe: markers, lijnen, polygoons...

en: Manage POIs colours and icons
nl: Stel kleuren en iconen in voor POIs

en: Manage map options: display a minimap, locate user on load…
nl: Stel kaartopties in: toon minikaart, zoek gebruiker tijdens laden...

en: Batch import geostructured data (geojson, gpx, kml, osm...)
nl: Batchimporteer geo-gestructureerde gegevens (geojson, gpx, kml, osm...)

en: Choose the license for your data
nl: Kies de licentie voor uw data

en: Embed and share your map
nl: Kaart insluiten en delen

en: And it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
nl: En het is <a href="%(repo_url)s">open source</a>!

en: Create a map
nl: Maak een kaart

en: Play with the demo
nl: Speel met de demo

en: Close
nl: Afsluiten

en: Pro-tip: to easily find back your maps, <a href="%(login_url)s" target="_blank">create an account</a> or <a href="%(login_url)s" target="_blank">log in</a>.
nl: Pro-tip: om je kaarten gemakkelijk terug te vinden, <a href="%(login_url)s" target="_blank">maak een account aan</a> of <a href="%(login_url)s" target="_blank">log in</a>.

en: Here is your secret link to edit the map, please keep it safe:
nl: Hier is je geheime link om de kaart te bewerken, houd deze alsjeblieft veilig:

en: Copy link
nl: Kopieer link

en: Enter your email address to receive the secret link:
nl: Voer je e-mailadres in om de geheime link te ontvangen:

en: Email
nl: E-mail

en: Send me the link
nl: Stuur mij de link

en: See their edits in another tab
nl: Bekijk hun bewerkingen in een ander tabblad

en: Keep your changes and loose theirs
nl: Bewaar uw wijzigingen en verlies die van hen

en: Keep their changes and loose yours
nl: Behoud hun wijzigingen en verlies de jouwe

en: This instance of uMap is currently in read only mode, no creation/edit is allowed.
nl: Deze instantie van uMap bevindt zich momenteel in de modus Alleen-lezen, aanmaken/bewerken is niet toegestaan.

en: This is a demo instance, used for tests and pre-rolling releases. If you need a stable instance, please use <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a>. You can also host your own instance, it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
nl: Dit is een demo-versie, gebruikt voor tests en pre-rolling releases. Als u een stabiele versie nodig hebt, gebruik <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a>. U kan ook uw eigen versie hosten, het is namelijk <a href="%(repo_url)s">open source</a>!

en: An OpenStreetMap project
nl: Een OpenStreetMap-project

en: version
nl: versie

en: Hosted by
nl: Hosted door

en: Help
nl: Hulp

en: My Maps (%(count)s)
nl: Mijn kaarten (%(count)s)

en: My Maps
nl: Mijn kaarten

en: My profile
nl: Mijn profiel

en: My teams
nl: Mijn teams

en: Map of the uMaps
nl: Kaart van de uMaps

en: Get inspired, browse maps
nl: Laat u inspireren, blader door kaarten

en: You are logged in. Continuing...
nl: U bent ingelogd. Ga verder...

en: by
nl: door

en: See the map
nl: Zie de kaart

en: More
nl: Meer

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Who can see
nl: Wie kan bekijken

en: Who can edit
nl: Wie kan bewerken

en: Last save
nl: Laatst opgeslagen

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Actions
nl: Acties

en: Open preview
nl: Open Voorbeeld

en: Share
nl: Delen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Download
nl: Downloaden

en: Clone
nl: Klonen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: first
nl: eerste

en: previous
nl: vorige

en: Page %(maps_number)s of %(num_pages)s
nl: Pagina %(maps_number)s van %(num_pages)s

en: next
nl: volgende

en: last
nl: laatste

en: Lines per page: %(per_page)s
nl: Regels per pagina: %(per_page)s

en: %(count)s maps
nl: %(count)s kaarten

en: My Dashboard
nl: Mijn Dashboard

en: Starred maps
nl: Kaarten met ster

en: Log in
nl: Inloggen

en: Sign in
nl: Aanmelden

en: Change password
nl: Wijzig wachtwoord

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Password change
nl: Wachtwoord wijziging

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
nl: Vul uw oude wachtwoord in -om veiligheidsredenen- en vul daarna tweemaal uw nieuwe wachtwoord in, zodat we zeker weten dat u het correct hebt ingevoerd.

en: Old password
nl: Oude wachtwoord

en: New password
nl: Nieuwe wachtwoord

en: New password confirmation
nl: Bevestig nieuwe wachtwoord

en: Change my password
nl: Wijzig mijn wachtwoord

en: Password change successful
nl: Wachtwoord wijzigen geslaagd

en: Your password was changed.
nl: Uw wachtwoord is gewijzigd.

en: Explore maps
nl: Kaarten verkennen

en: %(count)s map found: | %(count)s maps found:
nl[0]: %(count)s kaarten gevonden:
nl[1]: %(count)s kaarten gevonden:

en: No map found.
nl: Geen kaart gevonden.

en: Latest created maps
nl: Laatste gemaakte kaarten

en: Search maps
nl: Zoek kaarten

en: Any category
nl: Elke categorie

en: Search
nl: Zoeken

en: Team deletion
nl: Team verwijdering

en: %(current_team)s’s maps
nl: %(current_team)s’s kaarten

en: Browse %(current_team)s's maps
nl: Browse %(current_team)s's kaarten

en: %(current_team)s has no public maps.
nl: %(current_team)s Heeft geen openbare kaarten.

en: Create or edit a team
nl: Maak of bewerk een team

en: Delete this team
nl: Verwijder dit team

en: Add user
nl: Gebruiker toevoegen

en: Search my maps
nl: Doorzoek mijn kaarten

en: Map’s title
nl: Titel van de kaart

en: Download %(count)s maps
nl: Download %(count)s kaarten

en: You have no map yet.
nl: Je hebt nog geen kaart.

en: My Teams
nl: Mijn Teams

en: Users
nl: Gebruikers

en: New team
nl: Nieuw Team

en: Cannot delete a team with more than one member
nl: Kan een team met meer dan één lid niet verwijderen

en: Team “%(name)s” has been deleted
nl: Team “%(name)s” is verwijderd

en: View the map
nl: Bekijk de kaart

en: See full screen
nl: Volledig scherm weergeven

en: Map editors updated with success!
nl: Kaarteditors met succes bijgewerkt!

en: The uMap edit link for your map: %(map_name)s
nl: De uMap-bewerkingslink voor uw kaart: %(map_name)s

en: Here is your secret edit link: %(link)s
nl: Hier is je geheime bewerkingslink: %(link)s

en: Can't send email to %(email)s
nl: Kan geen e-mail verzenden naar %(email)s

en: Email sent to %(email)s
nl: E-mail verzonden naar %(email)s

en: Only its owner can delete the map.
nl: Kaart kan alleen door eigenaar worden verwijderd.

en: Map successfully deleted.
nl: Kaart succesvol verwijderd.

en: Your map has been cloned! If you want to edit this map from another computer, please use this link: %(anonymous_url)s
nl: Uw kaart is gekopieerd! Als u deze kaart wilt wijzigen vanaf een andere computer, gebruik dan deze link: %(anonymous_url)s

en: Congratulations, your map has been cloned!
nl: Gefeliciteerd, uw kaart is gekopieerd!

en: Layer successfully deleted.
nl: Laag is verwijderd.

en: Permissions updated with success!
nl: Machtigingen met succes bijgewerkt!
