uMap - en to hu translation catalogue (164 entries)

en: CSV Export
hu: CSV exportálás

en: This map is not publicly available
hu: Ez a térkép nem nyilvános

en: Site is readonly for maintenance
hu: Karbantartás miatt a webhely csak olvasható

en: Using “%(name)s” to authenticate is deprecated and will be removed soon. Please configure another provider below before losing access to your account and maps. Then, please logout and login again with the new provider.
hu: A „%(name)s” használata a hitelesítéshez elavult, és hamarosan eltávolításra kerül. Kérjük, állítson be egy másik szolgáltatót az alábbiakban, mielőtt elveszítené a fiókjához és a térképekhez való hozzáférést. Ezután jelentkezzen ki, majd jelentkezzen be újra az új szolgáltatóval.

en: name
hu: név

en: description
hu: leírás

en: details
hu: részletek

en: Link to a page where the licence is detailed.
hu: Link egy részletes licencinformációkat tartalmazó lapra.

en: URL template using OSM tile format
hu: OSM-csempeformátumot használó URL-sablon

en: Order of the tilelayers in the edit box
hu: Csemperétegek sorrendje a szerkesztődobozban

en: Only editable with secret edit link
hu: Kizárólag titkos szerkesztési linkkel szerkeszthető

en: Everyone can edit
hu: Bárki szerkesztheti

en: Everyone
hu: Mindenki

en: Editors and team only
hu: Csak a szerkesztők és a csoport

en: Owner only
hu: Csak a tulajdonos

en: Draft (private)
hu: Piszkozat (privát)

en: Everyone (public)
hu: Mindenki (nyilvános)

en: Anyone with link
hu: A link birtokában bárki

en: Blocked
hu: Blokkolva

en: Deleted
hu: Törölve

en: center
hu: középpont

en: zoom
hu: nagyítás

en: locate
hu: helymeghatározás

en: Locate user on load?
hu: Bekérje a felhasználó pozícióját betöltéskor?

en: Choose the map licence.
hu: Térképlicenc kiválasztása

en: licence
hu: licenc

en: owner
hu: tulajdonos

en: editors
hu: szerkesztők

en: team
hu: csoport

en: edit status
hu: szerkeszthetőség

en: share status
hu: megoszthatóság

en: settings
hu: beállítások

en: Clone of
hu: Másolat erről:

en: Inherit
hu: Öröklés

en: display on load
hu: megjelenítés betöltéskor

en: Display this layer on load.
hu: Réteg megjelenítése betöltéskor

en: <a href="https://discover.umap-project.org/support/faq/#map-statuses" target="_blank">Find out here the documentation</a> on how to manage map’s permissions.
hu: A térképekhez tartozó engedélyek kezeléséről szóló <a href="https://discover.umap-project.org/support/faq/#map-statuses" target="_blank">dokumentációt itt találod</a>.

en: ← Go to the homepage
hu: ← Ugrás a főoldalra

en: 404 Page Not Found
hu: 404 hiba: ez az oldal nem található. Eltévedtél a térképek között

en: %(current_user)s’s maps
hu: %(current_user)s térképei

en: Browse %(current_user)s's maps
hu: %(current_user)s térképeinek böngészése

en: %(current_user)s has no maps.
hu: %(current_user)s felhasználónak nincs térképe.

en: My Profile
hu: Profilom

en: Save
hu: Mentés

en: Your current providers
hu: Jelenlegi szolgáltatói

en: Connect to another provider
hu: Újabb szolgáltató csatlakoztatása

en: It's a good habit to connect your account to more than one provider, in case one provider becomes unavailable, temporarily or even permanently.
hu: Jó szokás, ha fiókját több szolgáltatóhoz is hozzáköti, ha esetleg az egyik szolgáltató átmenetileg vagy akár véglegesen elérhetetlenné válna.

en: %(current_user)s’s starred maps
hu: %(current_user)s megcsillagozott térképei

en: Browse %(current_user)s's starred maps
hu: %(current_user)s megcsillagozott térképeinek böngészése

en: %(current_user)s has no starred maps yet.
hu: %(current_user)s felhasználónak még nincs megcsillagozott térképe.

en: uMap lets you create maps with OpenStreetMap layers in a minute and embed them in your site.
hu: A uMap segítségével percek alatt létrehozhat OpenStreetMap-alapú térképrétegeket, amelyeket be is ágyazhat a weboldalába.

en: Login
hu: Belépés

en: To save and easily find your maps, identify yourself.
hu: Azonosítsd magad, hogy el tudd menteni a térképet, és később könnyen megtaláld.

en: Please log in with your account:
hu: Jelentkezz be a fiókoddal:

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Please choose a provider:
hu: Válassz egy szolgáltatót:

en: About
hu: Névjegy

en: uMap lets you create maps with <a href="%(osm_url)s" />OpenStreetMap</a> layers in a minute and embed them in your site.
hu: A uMap segítségével percek alatt létrehozhat <a href="%(osm_url)s" />OpenStreetMap</a>-alapú térképrétegeket, amelyeket be is ágyazhat a weboldalába.

en: Choose the layers of your map
hu: Válassza ki a térképe rétegeit

en: Add POIs: markers, lines, polygons...
hu: Adjon hozzá érdekes helyeket (POI-kat): pontokat, vonalakat, sokszögeket…

en: Manage POIs colours and icons
hu: Állítsa be a POI-k színét és ikonját

en: Manage map options: display a minimap, locate user on load…
hu: Szabja testre a térképét: helyezzen el egy kis áttekintő térképet, betöltésnél határozza meg a felhasználó pozícióját…

en: Batch import geostructured data (geojson, gpx, kml, osm...)
hu: Importáljon csoportosan geoinformatikai adatfájlokat (geojson, gpx, kml, osm…)

en: Choose the license for your data
hu: Válassza ki az adatai felhasználási licencét

en: Embed and share your map
hu: Ágyazza be és ossza meg a térképét

en: And it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
hu: És mindezt <a href="%(repo_url)s">nyílt forráskóddal</a>!

en: Create a map
hu: Térkép készítése

en: Play with the demo
hu: Játék a bemutatóval

en: Close
hu: Bezárás

en: Pro-tip: to easily find back your maps, <a href="%(login_url)s" target="_blank">create an account</a> or <a href="%(login_url)s" target="_blank">log in</a>.
hu: Haladó tipp: ha térképét később szeretné könnyedén megtalálni, <a href="%(login_url)s" target="_blank">hozzon létre egy fiókot</a> vagy <a href="%(login_url)s" target="_blank">jelentkezzék be</a>.

en: Here is your secret link to edit the map, please keep it safe:
hu: Itt van a térkép szerkesztéséhez vezető titkos link, őrizze meg gondosan:

en: Copy link
hu: Link másolása

en: Enter your email address to receive the secret link:
hu: Adja meg az e-mail-címét, hogy megkapja a titkos linket:

en: Email
hu: E-mail

en: Send me the link
hu: Link elküldése magamnak

en: See their edits in another tab
hu: Szerkesztéseik megtekintése egy másik fülön

en: Keep your changes and loose theirs
hu: Saját szerkesztéseim megőrzése és az övék elvetése

en: Keep their changes and loose yours
hu: Az ő szerkesztéseik megőrzése és a sajátjaim elvetése

en: This instance of uMap is currently in read only mode, no creation/edit is allowed.
hu: A uMap e példánya jelenleg csak olvasási módban működik, létrehozás/szerkesztés nem engedélyezett.

en: This is a demo instance, used for tests and pre-rolling releases. If you need a stable instance, please use <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a>. You can also host your own instance, it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
hu: Ez egy demonstrációs változat, amelyet tesztelésre és még nem nyilvános kiadásoknál használnak. Ha stabil változatra van szüksége, használja ezt a címet: <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a>. A uMap-et a saját szerverére is telepítheti, hiszen <a href="%(repo_url)s">nyílt forráskódú</a>!

en: An OpenStreetMap project
hu: OpenStreetMap projekt

en: version
hu: verzió

en: Hosted by
hu: Tárhely:

en: Contact
hu: Kapcsolat:

en: Help
hu: Súgó

en: My Maps (%(count)s)
hu: Térképeim (%(count)s)

en: My Maps
hu: Térképeim

en: My profile
hu: Profilom

en: My teams
hu: Csoportjaim

en: Map of the uMaps
hu: uMap-térképek térképe

en: Get inspired, browse maps
hu: Szerezzen ihletet, böngésszen a térképek között!

en: You are logged in. Continuing...
hu: Be van jelentkezve. Továbblépés…

en: by
hu: – készítette:

en: More
hu: Még több

en: Name
hu: Név

en: Preview
hu: Előnézet

en: Who can see
hu: Ki láthatja?

en: Who can edit
hu: Ki szerkesztheti?

en: Last save
hu: Utolsó mentés

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Actions
hu: Műveletek

en: Open preview
hu: Előnézet

en: Share
hu: Megosztás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Download
hu: Letöltés

en: Clone
hu: Másolat készítése

en: Delete
hu: Törlés

en: first
hu: első

en: previous
hu: előző

en: Page %(maps_number)s of %(num_pages)s
hu: %(maps_number)s / %(num_pages)s oldal

en: next
hu: következő

en: last
hu: utolsó

en: Lines per page: %(per_page)s
hu: Sorok oldalanként: %(per_page)s

en: %(count)s maps
hu: %(count)s térkép

en: My Dashboard
hu: Irányítópult

en: Starred maps
hu: Megcsillagozott térképek

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Sign in
hu: Regisztráció

en: Change password
hu: Jelszó módosítása

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Password change
hu: Jelszó módosítása

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
hu: Biztonsági okokból írja be a régi jelszavát, majd adja meg kétszer a kívánt új jelszót!

en: Old password
hu: Régi jelszó

en: New password
hu: Új jelszó

en: New password confirmation
hu: Új jelszó ismét

en: Change my password
hu: Jelszavam módosítása

en: Password change successful
hu: A jelszómódosítás sikeres

en: Your password was changed.
hu: A jelszava megváltozott.

en: Explore maps
hu: Térképek felfedezése

en: %(count)s map found: | %(count)s maps found:
hu[0]: %(count)s térképet találtunk:
hu[1]: %(count)s térképet találtunk:

en: No map found.
hu: Nem található ilyen térkép.

en: Latest created maps
hu: Legutóbb létrehozott térképek

en: Search maps
hu: Térképek keresése

en: Search
hu: Keresés

en: Team deletion
hu: Csoport törlése

en: %(current_team)s’s maps
hu: %(current_team)s csoport térképei

en: Browse %(current_team)s's maps
hu: %(current_team)s csoport térképeinek böngészése

en: %(current_team)s has no public maps.
hu: %(current_team)s csoportnak nincs nyilvános térképe.

en: Create or edit a team
hu: Csoport létrehozása vagy szerkesztése

en: Delete this team
hu: Csoport törlése

en: Add user
hu: Felhasználó hozzáadása

en: Search my maps
hu: Saját térkép keresése

en: Map’s title
hu: Térkép címe

en: Download %(count)s maps
hu: %(count)s térkép letöltése

en: You have no map yet.
hu: Önnek még nincs térképe.

en: My Teams
hu: Csoportjaim

en: Users
hu: Felhasználók

en: New team
hu: Új csoport

en: Cannot delete a team with more than one member
hu: Egynél több tagú csoport nem törölhető

en: Team “%(name)s” has been deleted
hu: %(name)s csoport törölve

en: View the map
hu: Térkép megtekintése

en: See full screen
hu: Teljes képernyős nézet megtekintése

en: Map editors updated with success!
hu: A térképszerkesztők sikeresen frissültek.

en: The uMap edit link for your map: %(map_name)s
hu: A térképéhez tartozó uMap szerkesztési link: %(map_name)s

en: Here is your secret edit link: %(link)s
hu: Az Ön titkos szerkesztési linkje: %(link)s

en: Can't send email to %(email)s
hu: Nem sikerül e-mailt küldeni ide: %(email)s

en: Email sent to %(email)s
hu: E-mail elküldve ide: %(email)s

en: Only its owner can delete the map.
hu: A térképet csak a tulajdonosa törölheti.

en: Map successfully deleted.
hu: Térkép sikeresen törölve.

en: Your map has been cloned! If you want to edit this map from another computer, please use this link: %(anonymous_url)s
hu: Elkészült a térképe másolata. Ha egy másik számítógépről szeretné szerkeszteni, ezt a linket használja: %(anonymous_url)s

en: Congratulations, your map has been cloned!
hu: Gratulálunk, elkészült a térképe másolata!

en: Layer successfully deleted.
hu: A réteg sikeresen törlődött.

en: Permissions updated with success!
hu: Az engedélyek sikeresen frissültek!
