uMap - en to gl translation catalogue (162 entries)

en: CSV Export
gl: Exportar CSV

en: This map is not publicly available
gl: Este mapa non está dispoñíbel publicamente

en: Site is readonly for maintenance
gl: O sitio é só de lectura por mantemento

en: name
gl: nome

en: description
gl: descrición

en: details
gl: detalles

en: Link to a page where the licence is detailed.
gl: Ligazón a unha páxina web onde se detalla a licenza.

en: URL template using OSM tile format
gl: Modelo de URL que usa o formato de teselas de OSM

en: Order of the tilelayers in the edit box
gl: Orde das capas base na caixa de edición

en: Only editable with secret edit link
gl: Só é posíbel editalo coa ligazón secreta de edición

en: Everyone can edit
gl: Calquera pode editalo

en: Everyone
gl: Calquera

en: Editors and team only
gl: Só editores e equipo

en: Owner only
gl: Só o propietario

en: Draft (private)
gl: Borrador (privado)

en: Everyone (public)
gl: Calquera (público)

en: Anyone with link
gl: Calquera con ligazón

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Deleted
gl: Eliminado

en: center
gl: centrar

en: locate
gl: localizar

en: Locate user on load?
gl: Localizar o usuario na carga?

en: Choose the map licence.
gl: Escolle a licenza do mapa.

en: licence
gl: licenza

en: owner
gl: propietario

en: editors
gl: editores

en: team
gl: equipo

en: edit status
gl: estado da edición

en: share status
gl: compartir o estado

en: settings
gl: axustes

en: Clone of
gl: Clon de

en: Inherit
gl: Herdar

en: display on load
gl: amosar na carga

en: Display this layer on load.
gl: Amosar esta capa na carga.

en: <a href="https://discover.umap-project.org/support/faq/#map-statuses" target="_blank">Find out here the documentation</a> on how to manage map’s permissions.
gl: <a href="https://discover.umap-project.org/support/faq/#map-statuses" target="_blank">Consulta aquí a documentación</a> sobre como xestionar os permisos dos mapas.

en: ← Go to the homepage
gl: ← Ir á páxina de inicio

en: 404 Page Not Found
gl: 404 Páxina non atopada

en: %(current_user)s’s maps
gl: Mapas de %(current_user)s

en: Browse %(current_user)s's maps
gl: Navegador %(current_user)s dos mapas

en: %(current_user)s has no maps.
gl: %(current_user)s non ten mapas.

en: My Profile
gl: O meu perfil

en: Save
gl: Gardar

en: Your current providers
gl: Os teus provedores actuais

en: Connect to another provider
gl: Conecta con outro provedor

en: It's a good habit to connect your account to more than one provider, in case one provider becomes unavailable, temporarily or even permanently.
gl: É un bo hábito conectar a túa conta a máis dun provedor, no caso de que un provedor non estea dispoñíbel, de xeito temporal ou incluso permanente.

en: %(current_user)s’s starred maps
gl: Mapas destacados de %(current_user)s

en: Browse %(current_user)s's starred maps
gl: Consultar os mapas favoritos de %(current_user)s

en: %(current_user)s has no starred maps yet.
gl: %(current_user)s aínda non ten mapas destacados con estrela.

en: uMap lets you create maps with OpenStreetMap layers in a minute and embed them in your site.
gl: uMap permíteche crear mapas con capas de OpenStreetMap nun minuto e incrustalos no teu sitio web.

en: Login
gl: Acceder

en: To save and easily find your maps, identify yourself.
gl: Para gardar e atopar doadamente os seus mapas, identifíquese.

en: Please log in with your account:
gl: Accede coa túa conta

en: Username
gl: Nome de usuario

en: Password
gl: Contrasinal

en: Please choose a provider:
gl: Escolle un provedor

en: About
gl: Sobre

en: uMap lets you create maps with <a href="%(osm_url)s" />OpenStreetMap</a> layers in a minute and embed them in your site.
gl: uMap permíteche crear mapas con capas de <a href="%(osm_url)s" />OpenStreetMap</a> nun minuto e incrustalos no teu sitio web.

en: Choose the layers of your map
gl: Escoller as capas do teu mapa

en: Add POIs: markers, lines, polygons...
gl: Engadir PDI: marcaxes, liñas, polígonos...

en: Manage POIs colours and icons
gl: Xestionar as cores e as iconas dos PDI

en: Manage map options: display a minimap, locate user on load…
gl: Xestionar as opcións do mapa: amosar un minimapa, atopar ó usuario na carga...

en: Batch import geostructured data (geojson, gpx, kml, osm...)
gl: Importación por feixes de datos xeostructurados (geojson, gpx, kml, osm...)

en: Choose the license for your data
gl: Escolle a licenza dos teus datos

en: Embed and share your map
gl: Inserir en páxina e compartir o teu mapa

en: And it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
gl: E isto é de <a href="%(repo_url)s">código aberto</a>!

en: Create a map
gl: Facer un mapa

en: Play with the demo
gl: Xogar ca versión de proba

en: Close
gl: Pechar

en: Pro-tip: to easily find back your maps, <a href="%(login_url)s" target="_blank">create an account</a> or <a href="%(login_url)s" target="_blank">log in</a>.
gl: Consello pro: para atopar doadamente os teus mapas, <a href="%(login_url)s" target="_blank">crea unha conta</a> ou <a href="%(login_url)s" target="_blank">accede</a>.

en: Here is your secret link to edit the map, please keep it safe:
gl: Aquí tes a túa ligazón secreta para editar o mapa, gárdeo a seguro:

en: Copy link
gl: Copiar a ligazón

en: Enter your email address to receive the secret link:
gl: Introduce o teu enderezo de correo para recibir a ligazón secreta:

en: Email
gl: Correo

en: Send me the link
gl: Enviádeme a ligazón

en: See their edits in another tab
gl: Consulta as súas edicións noutra lapela

en: Keep your changes and loose theirs
gl: Conserva os teus cambios e deixa os seus

en: Keep their changes and loose yours
gl: Conserva os seus cambios e deixa os teus

en: This instance of uMap is currently in read only mode, no creation/edit is allowed.
gl: Esta instancia de uMap está actualmente en modo de só lectura, non se permite a creación ou edición.

en: This is a demo instance, used for tests and pre-rolling releases. If you need a stable instance, please use <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a>. You can also host your own instance, it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
gl: Esta é unha instancia de demostración, empregada para probas e publicacións previas. Se precisas unha instancia estábel, emprega <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a>. Tamén podes aloxar a túa propia instancia, é de <a href="%(repo_url)s">código aberto</a>!

en: An OpenStreetMap project
gl: Un proxecto de OpenStreetMap

en: version
gl: versión

en: Hosted by
gl: Aloxado por

en: Contact
gl: Contacto

en: Help
gl: Axuda

en: My Maps (%(count)s)
gl: Os meus mapas (%(count)s)

en: My Maps
gl: Os meus mapas

en: My profile
gl: O meu perfil

en: My teams
gl: Os meus equipos

en: Map of the uMaps
gl: Mapa do uMaps

en: Get inspired, browse maps
gl: Inspírate, consulta mapas

en: You are logged in. Continuing...
gl: Iniciaches a sesión. Estase a continuar...

en: by
gl: por

en: More
gl: Máis

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: Who can see
gl: Quen pode ver

en: Who can edit
gl: Quen pode editar

en: Last save
gl: Última modificación

en: Owner
gl: Propietario

en: Actions
gl: Accións

en: Open preview
gl: Abrir a vista previa

en: Share
gl: Compartir

en: Edit
gl: Editar

en: Download
gl: Descargar

en: Clone
gl: Clonar

en: Delete
gl: Eliminar

en: first
gl: primeira

en: previous
gl: anterior

en: Page %(maps_number)s of %(num_pages)s
gl: Páxina %(maps_number)s de %(num_pages)s

en: next
gl: seguinte

en: last
gl: última

en: Lines per page: %(per_page)s
gl: Liñas por páxina: %(per_page)s

en: %(count)s maps
gl: %(count)s mapas

en: My Dashboard
gl: O meu taboleiro

en: Starred maps
gl: Mapas destacados con estrelas

en: Log in
gl: Iniciar a sesión

en: Sign in
gl: Rexistrarse

en: Change password
gl: Cambiar o contrasinal

en: Log out
gl: Saír

en: Password change
gl: Contrasinal cambiado

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
gl: Introduce o teu contrasinal antigo, por seguranza, e após introduce o teu novo contrasinal dúas veces para que poidamos verificar que o escribiches de xeito correcto.

en: Old password
gl: Contrasinal antigo

en: New password
gl: Novo contrasinal

en: New password confirmation
gl: Confirmar novo contrasinal

en: Change my password
gl: Cambiar o meu contrasinal

en: Password change successful
gl: O contrasinal foi cambiado correctamente

en: Your password was changed.
gl: O teu contrasinal foi cambiado.

en: Explore maps
gl: Examinar mapas

en: %(count)s map found: | %(count)s maps found:
gl[0]: Atopouse %(count)s mapa:
gl[1]: Atopáronse %(count)s mapas:

en: No map found.
gl: Non se atopou ningún mapa.

en: Latest created maps
gl: Últimos mapas creados

en: Search maps
gl: Buscar mapas

en: Search
gl: Buscar

en: Team deletion
gl: Eliminación do equipo

en: %(current_team)s’s maps
gl: Mapas de %(current_team)s

en: Browse %(current_team)s's maps
gl: Os mapas de %(current_team)s

en: %(current_team)s has no public maps.
gl: %(current_team)s non ten mapas públicos

en: Create or edit a team
gl: Crear ou editar un equipo

en: Delete this team
gl: Eliminar este equipo

en: Add user
gl: Engadir usuario

en: Search my maps
gl: Buscar nos meus mapas

en: Map’s title
gl: Título do mapa

en: Download %(count)s maps
gl: Descargar %(count)s mapas

en: You have no map yet.
gl: Aínda non tes ningún mapa.

en: My Teams
gl: Os meus equipos

en: Users
gl: Usuarios

en: New team
gl: Novo equipo

en: Cannot delete a team with more than one member
gl: Non é posíbel eliminar un equipo con máis dun membro

en: Team “%(name)s” has been deleted
gl: Foi eliminado o equipo %(name)s

en: View the map
gl: Ver o mapa

en: See full screen
gl: Ver a pantalla completa

en: Map editors updated with success!
gl: O editores do mapa foron actualizados correctamente!

en: The uMap edit link for your map: %(map_name)s
gl: A ligazón de edición de uMap para o teu mapa: %(map_name)s

en: Here is your secret edit link: %(link)s
gl: Aquí tes a túa ligazón secret de edicióna: %(link)s

en: Can't send email to %(email)s
gl: Non é posíbel enviar o correo a %(email)s

en: Email sent to %(email)s
gl: Correo enviado a %(email)s

en: Only its owner can delete the map.
gl: Só o seu dono pode eliminar o mapa.

en: Map successfully deleted.
gl: O mapa foi eliminado correctamente.

en: Your map has been cloned! If you want to edit this map from another computer, please use this link: %(anonymous_url)s
gl: O teu mapa foi clonado! Se queres editar este mapa desde outro computador, emprega esta ligazón: %(anonymous_url)s

en: Congratulations, your map has been cloned!
gl: Parabéns! O teu mapa foi clonado!

en: Layer successfully deleted.
gl: A capa foi eliminada correctamente.

en: Permissions updated with success!
gl: Os permisos foron actualizados correctamente!
