uMap - en to fa_IR translation catalogue (135 entries)

en: Site is readonly for maintenance
fa_IR: سایت برای امور نگهداری در حالت فقط‌خواندنی قرار دارد

en: name
fa_IR: نام

en: description
fa_IR: توضیحات

en: details
fa_IR: جزئیات

en: Link to a page where the licence is detailed.
fa_IR: پیوند به صفحه‌ای که شرح مجوز در آن آمده است.

en: URL template using OSM tile format
fa_IR: الگوی نشانی اینترنتی با توجه به قالب کاشی OSM

en: Order of the tilelayers in the edit box
fa_IR: ترتیب لایه‌های کاشی در جعبهٔ ویرایش

en: Only editable with secret edit link
fa_IR: فقط با پیوند محرمانهٔ ویرایش، ویرایش می‌شود

en: Everyone can edit
fa_IR: همه می‌توانند ویرایش کنند

en: Everyone
fa_IR: همه

en: Owner only
fa_IR: فقط مالک

en: Everyone (public)
fa_IR: همه (عمومی)

en: Anyone with link
fa_IR: هر کسی با پیوند

en: center
fa_IR: مرکز

en: zoom
fa_IR: زوم

en: locate
fa_IR: مکان‌یابی

en: Locate user on load?
fa_IR: کاربر هنگام بارشدن مکان‌یابی شود؟

en: Choose the map licence.
fa_IR: مجوز نقشه را انتخاب کنید.

en: licence
fa_IR: مجوز

en: owner
fa_IR: مالک

en: editors
fa_IR: ویرایشگران

en: edit status
fa_IR: ویرایش وضعیت

en: share status
fa_IR: وضعیت همرسانی

en: settings
fa_IR: تنظیمات

en: Clone of
fa_IR: همانندسازی‌شده از

en: Inherit
fa_IR: ارث‌بردن

en: display on load
fa_IR: نمایش هنگام بارشدن

en: Display this layer on load.
fa_IR: این لایه هنگام بارشدن نمایش داده شود.

en: Browse %(current_user)s's maps
fa_IR: نقشه‌های %(current_user)s را مرور کنید

en: %(current_user)s has no maps.
fa_IR: %(current_user)s هیچ نقشه‌ای ندارد

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Your current providers
fa_IR: خدمات‌دهندگان فعلی شما

en: Connect to another provider
fa_IR: اتصال به خدمات‌دهندهٔ دیگر

en: It's a good habit to connect your account to more than one provider, in case one provider becomes unavailable, temporarily or even permanently.
fa_IR: رویهٔ خوبی است اگر حساب کاربری خود را به بیش از یک خدمات‌دهنده متصل کنید. زیرا ممکن است یکی از خدمات‌دهندگان به‌طور موقت یا دائم از دسترس خارج شود.

en: Browse %(current_user)s's starred maps
fa_IR: نقشه‌های ستاره‌دار %(current_user)s را مرور کنید

en: %(current_user)s has no starred maps yet.
fa_IR: %(current_user)s هنوز نقشهٔ ستاره‌داری ندارد.

en: uMap lets you create maps with OpenStreetMap layers in a minute and embed them in your site.
fa_IR: در uMap می‌توانید با لایه‌های اوپن‌استریت‌مپ خیلی سریع یک نقشه بسازید و در وبسایت خود جاسازی کنید.

en: Login
fa_IR: ورود

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Password
fa_IR: گذرواژه

en: uMap lets you create maps with <a href="%(osm_url)s" />OpenStreetMap</a> layers in a minute and embed them in your site.
fa_IR: در uMap می‌توانید با لایه‌های <a href="%(osm_url)s" />اوپن‌استریت‌مپ</a> خیلی سریع یک نقشه بسازید و در وبسایت خود جاسازی کنید.

en: Choose the layers of your map
fa_IR: لایه‌های نقشهٔ خود را انتخاب کنید

en: Add POIs: markers, lines, polygons...
fa_IR: افزودن POIها: نشانگرها، خطوط، چندضلعی‌ها...

en: Manage POIs colours and icons
fa_IR: مدیریت رنگ و نماد نقاط توجه

en: Manage map options: display a minimap, locate user on load…
fa_IR: مدیریت گزینه‌های نقشه: نمایش نقشهٔ کوچک، مکان‌یابی کاربر در هنگام بارشدن نقشه…

en: Batch import geostructured data (geojson, gpx, kml, osm...)
fa_IR: درون‌برد داده‌های زمین‌مرجع (geojson،‏ gpx،‏ kml،‏ osm و...)

en: Choose the license for your data
fa_IR: مجوز داده‌های خود را انتخاب کنید

en: Embed and share your map
fa_IR: نقشهٔ خود را جاسازی و همرسانی کنید

en: And it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
fa_IR: و <a href="%(repo_url)s">متن‌باز</a> است!

en: Create a map
fa_IR: ساخت نقشه

en: Play with the demo
fa_IR: با نسخهٔ نمایشی کار کنید

en: Close
fa_IR: بستن

en: Pro-tip: to easily find back your maps, <a href="%(login_url)s" target="_blank">create an account</a> or <a href="%(login_url)s" target="_blank">log in</a>.
fa_IR: نکتهٔ طلایی: برای اینکه نقشه‌های خود را به آسانی پیدا کنید، <a href="%(login_url)s" target="_blank">حساب کاربری بسازید</a> یا <a href="%(login_url)s" target="_blank">وارد شوید</a>.

en: Here is your secret link to edit the map, please keep it safe:
fa_IR: این پیوند محرمانهٔ شما برای ویرایش نقشه است. لطفاً در جای امنی نگهش دارید:

en: Copy link
fa_IR: کپی پیوند

en: Enter your email address to receive the secret link:
fa_IR: رایانامهٔ خود را وارد کنید تا پیوند محرمانه را دریافت کنید:

en: Email
fa_IR: رایانامه

en: Send me the link
fa_IR: پیوند را برایم بفرست

en: See their edits in another tab
fa_IR: ویرایش‌هایشان را در زبانهٔ دیگری ببینید

en: Keep your changes and loose theirs
fa_IR: تغییرات خود را نگه دارید و از آن‌ها را رها کنید

en: Keep their changes and loose yours
fa_IR: تغییرات آن‌ها را نگه دارید و از خودتان را رها کنید

en: This instance of uMap is currently in read only mode, no creation/edit is allowed.
fa_IR: این نمونه از uMap فعلاً در حالت فقط‌خواندنی قرار گرفته است. ایجاد/ویرایش مجاز نیست.

en: This is a demo instance, used for tests and pre-rolling releases. If you need a stable instance, please use <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a>. You can also host your own instance, it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
fa_IR: این یک نمونهٔ نمایشی است که برای آزمایش و نسخه‌های پیشا-انتشار استفاده می‌شود. اگر به نمونهٔ پایدار نیاز دارید، لطفاً <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a> استفاده کنید. همچنین می‌توانید نمونهٔ شخصی خود را میزبانی کنید؛ زیرا <a href="%(repo_url)s">متن‌باز</a> است!

en: An OpenStreetMap project
fa_IR: پروژه‌ای با اوپن‌استریت‌مپ

en: version
fa_IR: نسخه

en: Hosted by
fa_IR: میزبانی‌شده در

en: Contact
fa_IR: تماس

en: Help
fa_IR: راهنما

en: My Maps (%(count)s)
fa_IR: نقشه‌های من (%(count)s)

en: My Maps
fa_IR: نقشه‌های من

en: My profile
fa_IR: نمایهٔ من

en: Map of the uMaps
fa_IR: نقشهٔ uMapها

en: Get inspired, browse maps
fa_IR: الهام بگیرید، نقشه‌ها را مرور کنید

en: You are logged in. Continuing...
fa_IR: شما وارد شده‌اید. ادامه...

en: by
fa_IR: ساختهٔ

en: More
fa_IR: بیشتر

en: Name
fa_IR: نام

en: Preview
fa_IR: پیش‌نمایش

en: Who can see
fa_IR: آن‌که می‌تواند ببیند

en: Who can edit
fa_IR: آن‌که می‌تواند ویرایش کند

en: Last save
fa_IR: آخرین ذخیره‌سازی

en: Owner
fa_IR: مالک

en: Actions
fa_IR: کنش‌ها

en: Open preview
fa_IR: بازکردن پیش‌نمایش

en: Share
fa_IR: همرسانی

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Download
fa_IR: بارگیری

en: Clone
fa_IR: همانندسازی

en: Delete
fa_IR: حذف

en: first
fa_IR: اول

en: previous
fa_IR: قبلی

en: Page %(maps_number)s of %(num_pages)s
fa_IR: صفحهٔ %(maps_number)s از %(num_pages)s

en: next
fa_IR: بعدی

en: last
fa_IR: آخر

en: Lines per page: %(per_page)s
fa_IR: خطوط در صفحه: %(per_page)s

en: %(count)s maps
fa_IR: %(count)s نقشه

en: My Dashboard
fa_IR: پیشخان من

en: Starred maps
fa_IR: نقشه‌های ستاره‌دار

en: Log in
fa_IR: ورود

en: Sign in
fa_IR: ثبت‌نام

en: About
fa_IR: درباره

en: Change password
fa_IR: تغییر گذرواژه

en: Log out
fa_IR: خروج

en: Password change
fa_IR: تغییر گذرواژه

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
fa_IR: لطفاً برای حفظ امنیت گذرواژهٔ قدیمی خود را وارد کنید و سپس گذرواژهٔ جدید خود را دو بار وارد کنید تا مطمئن شویم آن را درست وارد کرده‌اید.

en: Old password
fa_IR: گذرواژهٔ قدیمی

en: New password
fa_IR: گذرواژهٔ جدید

en: New password confirmation
fa_IR: تأیید گذرواژهٔ جدید

en: Change my password
fa_IR: گذرواژه‌ام را تغییر بده

en: Password change successful
fa_IR: تغییر گذرواژه موفقیت‌آمیز بود

en: Your password was changed.
fa_IR: گذرواژهٔ شما تغییر کرد

en: %(count)s map found: | %(count)s maps found:
fa_IR[0]: %(count)s نقشه پیدا شد:
fa_IR[1]: %(count)s نقشه پیدا شد:

en: No map found.
fa_IR: نقشه‌ای پیدا نشد.

en: Latest created maps
fa_IR: آخرین نقشه‌های ساخته‌شده

en: Search maps
fa_IR: جستجوی نقشه‌ها

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Browse %(current_team)s's maps
fa_IR: مرور نقشه‌های %(current_team)s

en: %(current_team)s has no public maps.
fa_IR: %(current_team)s نقشهٔ عمومی ندارد.

en: Search my maps
fa_IR: جستجو در نقشه‌های من

en: Map’s title
fa_IR: عنوان نقشه

en: Download %(count)s maps
fa_IR: بارگیری %(count)s نقشه

en: You have no map yet.
fa_IR: هنوز نقشه‌ای ندارید

en: View the map
fa_IR: مشاهدهٔ نقشه

en: See full screen
fa_IR: تمام‌صفحه ببینید

en: Map editors updated with success!
fa_IR: ویرایشگران نقشه با موفقیت روزآمد شد!

en: The uMap edit link for your map: %(map_name)s
fa_IR: پیوند ویرایش uMap برای نقشهٔ شما: %(map_name)s

en: Here is your secret edit link: %(link)s
fa_IR: این پیوند محرمانهٔ ویرایش برای شماست: %(link)s

en: Can't send email to %(email)s
fa_IR: رایانامه به %(email)s فرستاده نشد

en: Email sent to %(email)s
fa_IR: رایانامه به %(email)s فرستاده شد

en: Only its owner can delete the map.
fa_IR: فقط مالک آن می‌تواند نقشه را حذف کند.

en: Map successfully deleted.
fa_IR: نقشه با موفقیت حذف شد.

en: Your map has been cloned! If you want to edit this map from another computer, please use this link: %(anonymous_url)s
fa_IR: از نقشهٔ شما همانندسازی شد! اگر می‌خواهید این نقشه را از رایانهٔ دیگری ویرایش کنید، لطفاً از این پیوند استفاده کنید: %(anonymous_url)s

en: Congratulations, your map has been cloned!
fa_IR: تبریک، نقشهٔ شما همانندسازی شد!

en: Layer successfully deleted.
fa_IR: لایه با موفقیت حذف شد.

en: Permissions updated with success!
fa_IR: مجوزها با موفقیت روزآمد شد!
