uMap - en to bg translation catalogue (54 entries)

en: name
bg: име

en: description
bg: описание

en: details
bg: детайли

en: Link to a page where the licence is detailed.
bg: Линк към страницата с подробно описание за лиценза.

en: URL template using OSM tile format
bg: URL шаблон, използван формат OSM плочи

en: Order of the tilelayers in the edit box
bg: Поръчка на tilelayers в полето за редактиране

en: Only editable with secret edit link
bg: Само може да се редактира с тайно редактиран линк

en: Everyone can edit
bg: Всеки може да редактира

en: center
bg: център

en: zoom
bg: мащаб

en: locate
bg: локализирай

en: Locate user on load?
bg: Локализирай потребител при зареждане?

en: Choose the map licence.
bg: Избери лиценз за картата.

en: licence
bg: лиценз

en: owner
bg: притежател

en: editors
bg: редактори

en: edit status
bg: статус на редактиране

en: share status
bg: сподели статус

en: settings
bg: настройки

en: Clone of
bg: Клониране на

en: display on load
bg: покажи при зареждане

en: Display this layer on load.
bg: Покажи този слой при зареждане

en: Browse %(current_user)s's maps
bg: Разгледай картите на %(current_user)s

en: Login
bg: Вход

en: Username
bg: Потр. име

en: Password
bg: Парола

en: Choose the layers of your map
bg: Изберете слоевете на своята карта

en: Add POIs: markers, lines, polygons...
bg: Добави POIs: маркери, линии, полигони ...

en: Manage POIs colours and icons
bg: Промени POIs цветове и икони

en: Manage map options: display a minimap, locate user on load…
bg: Играй с опциите на картата: покажи миникарта, локализирай потребителя при зареждане ...

en: Batch import geostructured data (geojson, gpx, kml, osm...)
bg: Внасяне на географски данни (geojson, gpx, kml, osm...)

en: Choose the license for your data
bg: Избери лиценз за своите данни

en: Embed and share your map
bg: Вгради и сподели картата

en: And it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
bg: И това е <a href="%(repo_url)s">отворен код</a>!

en: Create a map
bg: Създай карта

en: Play with the demo
bg: Играй си с демото

en: This is a demo instance, used for tests and pre-rolling releases. If you need a stable instance, please use <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</a>. You can also host your own instance, it's <a href="%(repo_url)s">open source</a>!
bg: Това е само демо пример, използван за тестове и предварителни издания. Ако имате нужда от стабилна версия, моля използвайте <a href="%(stable_url)s">%(stable_url)s</ A>. Можете също така да бъде хост на вашата собствена версия, това е <a href="%(repo_url)s"> отворен код </ A>!

en: Map of the uMaps
bg: Карта от картите на uMaps

en: Get inspired, browse maps
bg: Вдъхнови се, разгледай други карти

en: You are logged in. Continuing...
bg: В процес на включване. Продължение...

en: by
bg: от

en: More
bg: Още

en: Log in
bg: Влизане

en: Sign in
bg: Регистрация

en: About
bg: Относно

en: Log out
bg: Излизане

en: Search maps
bg: Търсене на карти

en: Search
bg: Търсене

en: View the map
bg: Виж картата

en: Map editors updated with success!
bg: Редакторите на картата актуализират с успех!

en: Only its owner can delete the map.
bg: Само собственикът може да изтрие картата.

en: Your map has been cloned! If you want to edit this map from another computer, please use this link: %(anonymous_url)s
bg: Вашата карта е клонирана! Ако искате да редактирате тази карта от друг компютър, моля използвайте този линк:  %(anonymous_url)s

en: Congratulations, your map has been cloned!
bg: Поздравления, вашата карта е клонирана!

en: Layer successfully deleted.
bg: Слоят е изтрит успешно.
