uMap - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Site is readonly for maintenance
ar: الموقع مفتوح للقراءة فقط لغاية الصيانة

en: name
ar: الإسم

en: description
ar: تقديم

en: details
ar: تفاصيل

en: Only editable with secret edit link
ar: قابل للتعديل فقط مع رابط تعديلٍ سري

en: Everyone can edit
ar: يمكن للجميع التعدبل

en: center
ar: وسط

en: zoom
ar: تكبير

en: locate
ar: تموقع

en: Locate user on load?
ar: حدد موقع المستعمل عند التحميل ؟

en: Choose the map licence.
ar: إختر رخصة الخريطة.

en: licence
ar: الترخيص

en: Display this layer on load.
ar: عرض هذه الطبقة عند التحميل

en: Browse %(current_user)s's maps
ar: تصفح خرائط %(current_user)s

en: %(current_user)s has no maps.
ar: %(current_user)sلا يملك أي خريطة.

en: Login
ar: تسجيل الدخول

en: Username
ar: إسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة السر

en: Choose the layers of your map
ar: إختر الطبقات على خريطتك

en: Choose the license for your data
ar: إختر رخصة بياناتك

en: Create a map
ar: أنشئ خريطةً

en: Log in
ar: دخول

en: Sign in
ar: تسجيل

en: Change password
ar: غير كلمة السر

en: Log out
ar: تسجيل خروج

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
ar: الرجاء إدخال كلمة السر القديمة، لغرض الحماية، ثم إدخال كلمة السر الجديدة مرتين للتثبت من حسن رقنها.

en: Old password
ar: كلمة السر القديمة

en: New password
ar: كلمة السر الجديدة

en: New password confirmation
ar: تأكيد كلمة السر الجديدة

en: Password change successful
ar: تغيير ناجح لكلمة السر

en: Search maps
ar: البحث عن خرائط

en: Search
ar: ابحث

en: Only its owner can delete the map.
ar: لا يمكن إلا لصاحب الخريطة حذفها.

en: Layer successfully deleted.
ar: تم حذف الطبقة بنجاح.
